Без голове, а ритане и 2 червени картона на „Левски“-ЦСКА

0
890
Източник: Lap.bg

Отборите на „Левски“ и ЦСКА не излъчиха победител. Вечното дерби завърши 0-0, като сини и червени си разделиха по едно полувреме – „Левски“ бе по-силен през първата част, а ЦСКА през втората.

И двамата треньори имаха проблеми със състава и започнаха с доста промени в сравнение с предишния сезон.

За Петър Хубчев ситуацията стана още по-сложна, след като още в началото на мача Мартин Райнов счупи нос и трябваше да бъде заменен. А през второто полувреме неговият тим остана с човек по-малко след изгонването на Рейш.

Изключително глупава постъпка пък направи Петър Занев от ЦСКА, който след края на мача си изкара червен картон.

Въпреки численото предимство на ЦСКА през второто полувреме, червените не успяха да отбележат гол и срещата завърши при нулево равенство.